XS
SM
MD
LG
XL
Çatalca otomatik kapı montajı, Çatalca, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Kumburgaz, otomatik panjur sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri

Çatalca otomatik panjur sistemi, bir motor yardımıyla çalışan ve hem ev hem de işyerinizde uyumlu bir şekilde kullanılmak için tasarlanan bir sistemdir. Bu sistemin temel hedefi hem ısı yalıtımı oluşturmak hem de güvenlik sağlamaktır. Silivri otomatik panjur sistemi ile kapatılacak mekânın boyutlarına göre 3 çeşit boy seçeneği vardır. Bunlar, 77mm, 75 mm ve 55 mmdir.


Beylikdüzü otomatik panjur sisteminin dış kısmı alüminyum kaplıdır. İç kısmı da hem poliüretan dolgulu olabilir hem de alüminyum dolgulu olabilir. Dış kısmının alüminyum kaplama olmasının sebebi, zamanla yaşanabilecek olan korozyon problemlerinin önüne geçmektir. Kullanılan alüminyum profillerin 4 seçeneği mevcuttur. Bu seçenekler,


• 60 mm ekstrüzyon alüminyum profil seçenekleri,

• 55 mm, 41 mm ve 39 mm poliüretan dolgulu alüminyum profil seçenekleridir.


Kumburgaz otomatik panjur sitemi motorları, monofaze bir elektrik enerjisi ile çalışmaktadırlar. Bu motorların ürettikleri enerjinin miktarı, otomatik panjur boyutlarına göre değişmektedir. Bu sayede de panjur sisteminizin en iyi kalitede çalışabilmesi hedeflenmektedir. Bu motor sistemi uzaktan kumanda ve buton sistemi yardımıyla kolaylıkla yönetilebilmeyi sağlar. Bu motorlar güçlü ve sessizdir.

Ancak otomatik panjur sistemleri, istenilirse motorsuz da kullanılabilirler.


Büyükçekmece otomatik panjur sistemi kullanmak, pek çok sebepten ötürü çoğu ev ve işyeri için gereklidir. Çünkü aslında çok sağlıklı bir mekâna sahip olmayı sağlar.

• Isı izolasyonu. Panjur sistemi sayesinde, iç mekandaki ısının kaybı azalır ve aynı zamanda soğuk havalarda dış mekândan gelen soğuk havanın içeri girmesi engellenir.

• Ses izolasyonu. Panjur sistemi kapalı olduğu zaman, iç mekândan dış mekâna ya da dış mekândan iç mekana gelebilecek sesin engellenmesi sağlanır.

Panjur sistemi sayesinde, iç mekâna gelebilecek olan toz ve güneş ışınları kısıtlanır.

Panjur sistemi sayesinde, eviniz daha da güvenli hale gelebilir. Panjursuz bir mekâna pencere yoluyla kolaylıkla hırsız girebilirken, panjurlu bir mekâna girme olasılığı çok düşüktür Ayrıca dışarıda meydana gelebilecek olası bir patlama ya da darbe gibi bir durumda büyük bir koruma sağlar.


Panjur sistemi, mekânın dışarıdan bakıldığı zaman dekoratif ve hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar. Pek çok farklı renk kullanılarak panjurlar boyanabilir. (Ekstrüzyon alüminyum olan panjurlar, RAL kodundaki renkler kullanılarak, poliüretan dolgulu alüminyum için ise standart renkler kullanılabilir.)

• Otomatik ve motorlu sistemler, uzaktan kumanda yardımıyla kolaylıkla kullanılabilir.

• Ayrıca otomatik sistemlerde kullanılan motorlar hem güçlü hem de sessizdir. Bu da onları çok daha kullanışlı hale getirmektedir.


Beylikdüzü otomatik panjur sistemleri olarak, ücretsiz keşif ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde siz değerli müşterilerimiz için en uygun modelleri seçme konusunda yardımcı olan ve her zaman ulaşabileceğiniz eğitimli bir ekibe sahibiz. Gerektiği zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz whatsapp hattımızdan, istediğiniz her türlü bilgiyi kolaylıkla alabilirsiniz.
{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım