XS
SM
MD
LG
XL
Hakkımızda


Sektörde 10 Yıllık Tecrübe

Sektörde 10. Yılımızın verdiği mutluluk ve yeni müşterilerle tanışmanın verdiği heyecan var içimizde. Şirketimiz kurulduğu günden beri Otomatik kapı, bahçe kapısı motorları, garaj kapıları, fotoselli kapılar, seksiyonel kapılar, panjurlar, OGS – HGS geçiş sistemleri, bariyerler ve hızlı PVC kapılar ile satış ve montajını gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimizi teknolojinin getirdiği yeniliklerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Şirket olarak temel ilkemiz dürüstlük, saygı ve mesleki ahlakımızdır. Genel itibari ile İtalyan ve Alman menşeli ürünler kullanılmaktadır. Firmamız otomatik kapı sektöründe birçok dünya markalarının bayiliğini yapmaktadır. Remco, BFT, Nice, Genius, Faac, Came, Dorma, Somfy ve Becker başlıcalarıdır.

Bizi tercih etmenizin en büyük avantajı; sürekli yenilik ve zamanında doğru ürünler ile sizlere hitap etmektir. Müşterinin isteği göz önüne alınarak şirket olarak daha uygun ürünü ve malzemeyi sizlere sunmaktır. Bizim için kapı takmak sorun değil önemli olan sorunsuz bir montaj ve sizlerle daha uzun süreli dürüst ilişkiler içinde hizmet vermektir.

Montajını yapmadığımız ürünlere de talep olması halinde servis hizmeti veriyoruz. Bilgi ve tecrübemizi sizlere sunuyoruz. Hedefimiz; Otomatik kapı sektöründe sorunsuz ürünler uygulamak ve satış sonrası hizmet vermektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım