XS
SM
MD
LG
XL
Çatalca endüstriyel kapı sistemleri, Çatalca, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Kumburgaz, Endüstriyel Kapı Sistemleri, Endüstriyel Kapı

Endüstriyel Kapı Sistemleri

Çatalca Endüstriyel kapı sistemlerinin bir diğer adı da Seksiyonel kapı sistemleridir. İstenilen her boy ve ebatta uygun bir şekilde tasarlanabilirler. Giriş ve çıkış olan her yere uygulanmaya hazırlardır. Hem çelik hem de alüminyum olarak uygulanma olanakları bulunmaktadır. Genellikle, ticari binalarda daha sıklıkla kullanılmaktadırlar. Depo ve fabrikaların mal giriş ve çıkış kapılarında en sık kullanılan kapı çeşitleridir. Bu kullanım sıklığının fazla olmasının sebebi, Silivri endüstriyel kapı sistemlerinin hem çok güvenli hem de dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Güvenlik dışında, Büyükçekmece endüstriyel kapı sistemleri ayrıca ek personel kapısı yaratma, kolay giriş çıkış için yol açma gibi özellikler de eklenerek kolaylıkla işlevsel hale getirilebilmektedir.


Genellikle dikey olarak açılıp kapanırlar. Bu sayede de işgal ettikleri yer daha az olur. Kapı girişlerine dik bir şekilde yerleştirildikten sonra, raylardan sağa ve sola doğru kayarak açılıp kapanır. Beylikdüzü Endüstriyel kapı sistemleri bu raylarda hareket ederken ses çıkarmaması için, tekerlek setleri, gürültü önleyen polyamid isimli bir maddeden üretilir. Endüstriyel kapı sistemleri, sadece ses değil aynı zamanda ısı yalıtımına da sahiptir. Bu sayede de yazın iç mekânın serinliğini koruması, kışın da iç mekânın sıcaklığını koruması daha kolay bir hale gelir. Ayrıca bu ses ve ısı yalıtımı sayesinde, mekân için ekstra bir ses ve ısı izolasyonu işlemi yapmaya gerek kalmaz.


Herhangi bir elektrik kesintisi durumlarında, Kumburgaz endüstriyel kapı, motor mili boşaltılarak ve zincirleri çekilerek manuel olarak kullanılabilir. Bu kullanım sistemi sırasında elektrik gelirse bile kullanıcının güvenliği için manuel kumanda daha önceliklidir.

Ayrıca, Çatalca endüstriyel kapı, motor otomasyon sistemleri yardımıyla hareket ettirilmektedir. Bu da halatların kopması gibi tehlikeli durumları ortaya çıkmasını engeller.


Büyükçekmece endüstriyel kapı genişliği fazla olan mekanlarda, araç giriş ve çıkış trafiğini önlemek amacıyla, istenilirse bazı bölümler sabit paneller yardımıyla sabitlenebilir. Ayrıca bu sabit panellere, personel kapıları eklenebilir. Böylelikle de yaya giriş ve çıkışları daha kolay bir hal alır. 


Personel kapılarına ek olarak, Silivri endüstriyel kapı sistemlerine pencereler de eklenebilmektedir. Bu sayede içeriye giren güneş ışığı, aydınlatma işlemini daha kolay hale getirir. Ayrıca iç mekân kolaylıkla havalandırılabilir. 

Kumburgaz endüstriyel kapı sisteminin uygulanabilmesi için, kapı boşluklarında yaklaşık 50 santimetrelik kiriş boşlukları bulunması gerekmektedir. Eğer yoksa da sahte kiriş alanları oluşturulabilir. Buna ek olarak 50 santimetre de kapı yay yataklama boşluğuna ihtiyaç vardır. Böylelikle kapı yerine oturtulup kolayca hareket ettirilebilir. Kapının açılma hızı ortalama 25 saniyedir.


Çatalca endüstriyel kapı sistemleri olarak, siz değerli müşterilerimize kapı seçimi, tamiri, bilgi alımı hakkında her daim yardım etmeye hazır ve eğitimli bir ekibimiz bulunmaktadır. Sürekli whatsapptan ulaşabileceğiniz bu ekibimize dilediğiniz zaman whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.


Endüstriyel Kapı Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Endüstriyel kapı sistemleri,

• Sarmal hızlı, PVC kaplamalı kapı sistemleri,

• Katlanır hızlı, PVC kaplamalı kapı sistemleri,

Sarmal kapı sistemleri.


Siz de fabrikalarınız, depolarınız veya işyerleriniz için Beylikdüzü endüstriyel kapı sistemlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu sayede çalışma alanlarınız için ekstra güvenlik ve zaman tasarrufu sağlamış olursunuz. Çatalca otomatik kapı sistemlerini tercih ederek, son derece kaliteli ürünlerimizi uzun yıllar sıkıntısız bir şekilde kullanmaya başlarsınız. Aynı zamanda da size sunmuş olduğumuz çeşitli Silivri endüstriyel kapı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizlere her zaman Büyükçekmece endüstriyel kapı sistemleriniz konusunda her türlü desteği sunmaktayız.
{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım